XI Festiwal Sztuki  Cyrkowej „Magia Cyrku” w Dobrzeniu Wielkim odbył się w dniach 18-19.05.2019r.

Młodzi ludzie, reprezentanci sztuki cyrkowej prezentowali w Dobrzeniu Wielkim swój dorobek, promowali trudną sztukę cyrkową.
Ich umiejętności były oceniane przez doborowe jury. Wydarzenie uświetniły występy gości specjalnych – doświadczonych artystów cyrkowych.
Dodatkowo doświadczeni cyrkowcy przeprowadzili również warsztaty dla uczestników.

BYŁY POKAZY, EMOCJE, WRAŻENIA i NAGRODY!!!!!!!!!!!!

Piotrkowską Fundację Talentów reprezentowały:

Sandra Cieślak – GRAN PRIX  za układ akrobatyczno- stójkarski

Julia Kabzińska i Kinga Majchrowska duet akrobatyczny  – II miejsce w kategorii Ogólnocyrkowej  za układ„ Kobieta czy kot”

Julia Mądra- III miejsce w kategorii Żonglerka

Zespół „Fabryka Cudów 1”- I miejsce w kategorii akrobatyczno-tanecznej, formacje powyżej 10 osób za układ „Nocne motyle”

Zespół „Fabryka Cudów 2”- II miejsce w kategorii  akrobatyczno-tanecznej, formacje powyżej 10 osób za układ „ W sieci”

Zespół „Fabryka Cudów 3”- III miejsce w kategorii  akrobatyczno-tanecznej, formacje powyżej 10 osób za układ „ Domino”

Zarząd Piotrkowskiej Fundacji Talentów gratuluje wszystkim Artystom, a Rodzicom składa podziękowania
za cudowne kibicowanie i wsparcie.