W sobotę 27 kwietnia odbył się XIV Międzynarodowy Festiwal Formacji Gimnastyczno-Tanecznych Gim Show.

To największa tego typu impreza w Polsce. Tegoroczna edycja zgromadziła setki uczestników z Polski i świata.

Miło nam poinformować, iż silna reprezentacja Piotrkowskiej Fundacji Talentów (87 zawodników), zaprezentowała się wspaniale. Pomimo ogromnej konkurencji, podopieczni trenerów Ewy i Sylwestra Wiśniewskich, wywalczyli dwa złote medale i dwa wyróżnienia.

I miejsce w kategorii Najlepsza Kreacja Artystyczna- Fabryka Cudów II
I miejsce w kategorii Najbardziej Widowiskowa Choreografia- Fabryka Cudów I
Wyróżnienie w kategorii Największa Trudność Gimnastyczna- Fabryka Cudów III
Wyróżnienie w kategorii Najbardziej Widowiskowa Choreografia- Cyrkonia IV

Pomimo tych ogromnych sukcesów Piotrkowska Fundacja Talentów nie ma chwili na odpoczynek.
Przed nią kolejne bardzo ważne wyzwania- XI Dziecięco- Młodzieżowy Festiwal Sztuki Cyrkowej Magia Cyrku w Dobrzeniu Wielkim oraz Mistrzostwa Polski w Akrobatyce Powietrznej w Lublinie.

Trzymajmy kciuki za dzielnych Piotrkowian.