Emocje opadły, puchary znalazły swoje miejsce, dyplomy na ścianie😉 więc możemy napisać!
12 grudnia w Kieleckim Centrum Kultury wzięliśmy udział w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca i Sztuki Cyrkowej.
Festiwal organizowany był przez Stowarzyszenie Rozwoju Twórczości i Edukacji Artystycznej VIVERSO we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury w Kielcach. Wydarzenie zostało objęte patronatem prezydenta Kielc, Bogdana Wenty.
Wydarzenie składało się z dwóch części konkursowych: konkursu zespołów tanecznych oraz konkursu grup cyrkowych. Rywalizowało około 600 tancerzy i akrobatów.
Piotrkowską Fundację Talentów reprezentowało 49 zawodników, w tym dwie grupy akrobatyczne, soliści i duety
Na podium stanęli:
w kategorii akrobatyka i gimnastyka
I miejsce JULIA KABZIŃSKA I ANDŻELIKA KLAUZ
II miejsce DARIA PURKIEWICZ I ALEKSANDRA BALICKA

w kategorii solo ekwilibrystyka
I miejsce SANDRA CIEŚLAK
II miejsce ANNA PABISIAK

w kategorii duety żonglerka, ekwilibrystyka, inne formy
I miejsce Ala Wiśniewska i GABRIELA SZTAJNERT
II miejsce NADIA PISAREK I ANASTAZJA WŁÓKA
III miejsce Julia Mądra i HANNA ŚWITAŁA

w kategorii akrobatyka i gimnastyka, inne formy
I miejsce FABRYKA CUDÓW I
II miejsce FABRYKA CUDÓW III

GRAND PRIX
Ala Wiśniewska i GABRIELA SZTAJNERT!!!
Gratulujemy wszystkim zawodnikom, trenerom Ewie i Sylwkowi Wiśniewskim oraz Rodzicom tak zdolnych dzieci !