W dniu 12.10.2019 r. Alicja i Marta Wiśniewskie wystąpiły w Mam Talent.

“14-letnia Alicja i 11-letnia Marta to siostrzany duet akrobatyczny, a starsza z nich dotarła do półfinału ósmej edycji “Mam talent”. Dziewczyny traktują swoje umiejętności jako zabawę i pasję. Obie ćwiczą w Piotrkowskiej Fundacji Talentów w zespole Fabryka Cudów pod okiem swoich rodziców, którzy są absolwentami szkoły cyrkowej w Julinku.
W tym roku obie startowały jako solistki w Mistrzostwach Polski w Akrobatyce Powietrznej w kategorii aerial hoop. Za najważniejszy sukces uważają drugie miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Grup Cyrkowych i Akrobatycznych “Estrada”.
“Jestem pod wielkim wrażeniem i podziwem, jesteście przeurocze i profesjonalne” – mówiła Małgorzata Foremniak. “Całość była na bardzo wysokim poziomie” – dodał Agustin Egurrola”. “Ależ mamy zdolnych ludzi w kraju” – podsumowała Agnieszka Chylińska , głosowanie trzy razy na “tak”.