Gratulujemy wspaniałych wyników!
W dniach 26-27 września 2020r. w Lublinie w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego odbyły się Mistrzostwa Polski organizowane przez Stowarzyszenie Polish Federation Air Power Athletics.
Mistrzostwa te są aprobowane przez Pole Sport & Arts World Federation i stanowią kwalifikację do POSA World Championship. Pokazy konkursowe zostały zaprezentowane przez uczestników w 3 konkurencjach: Pole Sport, Aerial Silks i Aerial Hoop. W zawodach brały udział dzieci od 6 lat, amatorzy, profesjonaliści, kobiety, mężczyźni a także duety akrobatyczne.
Z Piotrkowskiej Fundacji Talentów udział wzięło 16 zawodników.
Na podium stanęli:
I MIEJSCE DUET ALICJA WIŚNIEWSKA I MICHALINA STRZELCZYK w kategorii MIX
II MIEJSCE DUET NATALIA WOŹNIAKOWSKA I KINGA MAJCHROWSKA w kategorii MIX
II MIEJSCE NATALIA WOŹNIAKOWSKA w kategorii Junior B 15-17 Professional Woman
II MIEJSCE ALICJA WIŚNIEWSKA w kategorii Junior B 15-17 Amatour Woman
II MIEJSCE MIKOŁAJ BIAŁASIŃSKI w kategorii Junior A Man 10-14
III MIEJSCE GABRIELA SZTAJNERT w kategorii Amatour Mix 6-9
III MIEJSCE DUET OLIWIA KONDRACIUK I JULIA OMONKOWSKA w kategorii Junior A 10-14 duety
GRATULUJEMY również wspaniałych występów Zosi Grzankowskiej, Gabrysi Stadnik, Marcie Wiśniewskiej, Klaudii Kuliberdzie, Ani Rogalskiej, Zuzi Romańskiej, Idze Krawczyńskiej, Matyldzie Kiełbasa!
Dziękujemy Rodzicom za wsparcie i wiarę w swoje dzieci oraz za zaufanie jakim nas darzycie.
Trenerce Ewie Wiśniewskiej za przygotowanie zawodników, piękne układy, za prace oraz serce jakie w to wkłada.
Miłośników akrobatyki powietrznej zapraszamy na zajęcia do Piotrkowskiej Fundacji Talentów!